4 Beds
2 Baths
1,632 sqft
$324,900
780 Fieldson Drive Heath OH, 43056
Price per sqft
$199.08
Built in
1957
Property size
1,632 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Kristin Musick - EXP Realty, LLC
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226008673
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.69 Acres
Other property details
Taxes
$4,488
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Courtesy of Kristin Musick - EXP Realty, LLC
Powered byLuxury Presence